Image default

Így strandoltunk a 70-80-as években

Kukorica, lángos, vattacukor, fagyi és az otthonról vitt fasírtos zsömle. Néha egy kis ételhordóban elvittük a pörköltet is nokedlivel. Bambi, fröccs, Kőbányai. Az innivalót viszont mindig a strandon vettük. A családból senki nem akarta meleg innivalóval csillapítani a szomját. A Fortepan gyűjteményéből nosztalgiázunk a 70-es és 80-as évek strandfotóin.

Nyugdíjasbarát

címlapkép: fortepan/Vimola Károly

hírek ebből a rovatból

Ez nem áprilisi tréfa: Rekordokat döntött az időjárás

nyugdijaspeti

Te tudtad ezeket a Tenkes kapitányáról? 60 éves az első magyar sorozat

nyugdijaspeti

Nincs véletlenül egy fotód Budapest ostromáról?

nyugdijaspeti