Image default

Ez csak kacsa volt: továbbra is ingyenes marad a személyi igazolvány cseréje

Továbbra is ingyenes marad a személyi igazolvány – közölte az MTI-vel a Kormányzati Tájékoztatási Központ szombaton.

Azt írták,

a sajtóban megjelent hírekkel ellentétben a személyi igazolvány kiállítás minden magyar állampolgár számára ingyenes marad.

Az okmány lejárta esetén is ingyen állítják ki az újat. Csak a személyi igazolvány lejárati határidőn belüli elvesztése esetén kell a pótlásért fizetni.

Nyugdíjasbarát

hírek ebből a rovatból

A korkedvezményes nyugdíj visszaállítását kezdeményezik

nyugdijaseszti

Egy éve nincs velünk a Kossuth-díjas népdalénekesnő

nyugdijaspeti

70 éve hunyt el Albert Einstein – A zseni, aki papucsban is világot váltott

nyugdijaspeti